referencie

Milý a kreatívny prístup štúdia, svieže nápady a perfektná komunikácia sú k dispozícii takmer neustále. Spolupracovali sme s dizajnérom na tapetách ktoré boli vytvorené na mieru pre náš hotel Mariacka 13. momentálne spolupracujeme so všetkým spojeným so sociálnymi sieťami či už ide o vizuálne spracovanie alebo jeho obsah. Určite odporúčame.  

MARIACKA 13 SP. Z O.O.


Grafické štúdio nám navrhlo a vytvorilo krásne logo pre našu spoločnosť zaoberajúcu sa IT recruitum, aj cena bola úžasná. Prístup profesionálny a pritom bolo cítiť osobný prístup, ochota poradiť a pomôcť. Spolupracujeme naďalej aj v ďalších oblastiach, kde potrebujeme grafické služby a sme veľmi spokojní. 

CENTILA, S.R.O.kvalitná práca, prístup, komunikácia

HORSEY S.R.OSpoluprácu s Paulinou som si vybrala preto, lebo jej kreativita sa pridržiava konceptom jednoduchosti, peknej kompozície a vyzdvihnutia obsahu. Tvorenie identity, marketingových materiálov ale aj študijných dokumentov na moje školenia po grafickej stránke nechávam úplne v jej réžii a na úžasný výsledok sa vždy môžem spoľahnúť. Akýkoľvek obsah, ktorý prejdem jej rukami doslova zušľachti na prijemný zážitok pre klienta, absolventa alebo kandidáta.

Viem že na výsledok spolupráce sa môžem bez obáv spoľahnúť.

LINDA LUKAČKOVÁ / 11X / PARTNER


Zadanie na grafiku Paulínka Kuczera splnila excelentne. Nadchol ma jej moderný kresliarsky prejav, jej grafika má veľkú invenciu a nápad. Skvelý je aj jej štýl, jednoducho povedané, urobila úžasný grafický návrh, ktorý osloví diváka, upúta pozornosť a nadchne každého... Veľmi odporúčam...

DANA BRIXOVÁ 


Paulina nám vytvorila celú firemnú identitu, od návrhu logá vizitiek, hlavičkového papiera až po návrh webu. Pomohla nám aj s tvorbou firemných stránok na sociálnych sieťach. Vlastne zariadila úplne všetko my sme len vyberali 😊 Jej štúdio odporúčam hlavne ľudom, ktorí ešte nemajú predstavu presne o tom čo chcú a čo potrebujú, pretože je veľmi ochotná poradiť s každou maličkosťou vo dne v noci. 

Ďakujeme  

BAUCORP S.R.O.